Z pohádky do pohádky - CD pro výuku na interaktivních tabulích (DUMY)Interaktivní CD Z pohádky do pohádky

 

CD si objednejte zde

 

Cena: 200,- Kč

          8,-  EUR

Obchodní podmínky zde >>

 

CD je určeno pro předškolní děti. Můžete ho použít při ověřování dovedností a znalostí také při zápisu do 1. třídy ZŠ. Výukové materiály mohou také sloužit k profesionální diagnostice. Své využití si najde i ve speciálních školách. Nejenže máte k dispozici hotové materiály, ale s pomocí správných nástrojů softwaru můžete veškerou činnost dítěte zaznamenat a kdykoliv se k ní vracet. S tímto CD jsme pracovali s učitelkami MŠ na mnoha seminářích a kvalita vzdělávacího materiálu byla dobře hodnocena.

Kdo je schovaný pod rámečkem? S kým kamarádí princezna? Poslechněte si hádanku zde >>

Pohádkové postavy princezny, vodníka, šaška, prince, krále, strašidýlek a čarodějnice provází děti při procvičování dovedností v těchto oblastech:

     1. Zraková percepce - velikost, barva, tvar.
     2. Orientace v prostoru.
     3. Analyticko-syntetická činnost.
     4. Vnímání, paměť, představivost, pozornost.
 
 

Na každé stránce je doporučená metodika, která je návodem pro danou činnost. Metodiky se nemusíte striktně držet, nechte dveře otevřené vaší fantazii a kreativitě. Každý materiál obsahuje pracovní list, který doplňuje aktivity v souboru. Můžete ho vytisknout, nebo využijte nástroje interaktivní tabule a vyřešte pracovní list přímo na tabuli.

Součástí CD je omalovánka, domino na vystříhání a soubor, ve kterém si můžete zahrát s obrázky pohádkových postaviček interaktivní pexeso.

Pro dítě je velmi příjemné zažít pocit úspěchu z dobré práce. Proto jsou v každém souboru úkoly různé obtížnosti.Doporučuji vám, abyste si nejprve všechny úkoly sami prošli a pak je řešili ve školce, doma, ve škole s dětmi. Tento postup vám umožní vybrat takový úkol, který dítě zvládne a tím ho povzbudit do další práce. Můžete si materiál po stažení z CD libovolně upravovat podle vašich potřeb.

CD je vytvořené v softwaru SmartNotebook 11. Na ostatních typech tabulí je využitelné s pomocí prohlížeče (případně vysvětlím). S příslušným softwarem či prohlížečem můžete s dětmi pracovat také na PC (Windows, Linux) či tabletech (Windows).

Obrázky a pracovní listy vytvořila Mgr. Tereza Chaloupková.

Poděkování za zvukové nahrávky patří Silvě, Aničce, Nelince a Davidu Serbouskovým.

Videoukázka

Rádi byste dostávali novinky z interaktivka.cz? Zaregistrujte se zde:

Vaše jméno: Váš @ e-mail:

©2014 Iva Hrubá Eliášová