Semináře, konzultace, videometodiky, nabídka CD

Nabízím vám své dlouholeté zkušenosti v oblasti výuky na interaktivních tabulích. Praxi mám z pozice učitelky, kdy jsem sama pracovala a objevovala svět interaktivní výuky, který byl tehdy ještě v plenkách a také jako dlouholetá lektorka. Více se o mně dozvíte v sekci „Představuji se“.

Nabízím  semináře na míru pro vaši školu, webináře a konzultace.Velmi úspěšné jsou zejména on-line konzultace, které probíhají ve vámi určeném čase a vám vyhovujícím tempu a ušetří vám mnoho času i finančních prostředků. Vše si tak můžete v klidu osahat a nové informace následně snáze převést do praxe.

Mám zkušenosti s nátáčením videometodiky (manuálu) pro školy na míru dle konkrétních požadavků školy. 

Své znalosti a zkušenosti jsem vložila také do CD s výukovými materiály a šablonami materiálů pro interaktivní tabule.

 

Několik referencí

  1. Velice lektorku doporučuji. Je vstřícná, vše dobře vysvětlila. Ne vždy jsou lektoři tak ochotní jako paní Hrubá Eliášová. Seminář doporučuji pro začátky prací s interaktivní tabulí. Martina Lůžková, MŠ Česká Lípa
  2. Nebojte se ničeho. Paní lektorka má hodně pochopení a dobrou náladu po celý seminář. Poradí, povzbudí.Zuzana Jilemnická, MŠ Česká Lípa
  3. Velice přínosný seminář pro učitele MŠ i ostatní pedagogy při interaktivní výuce. Možnost tvoření dle vlastních potřeb dle plánování školy.
  4. Seminář byl super. Křížová Dagmar
  5. Seminář mi dodal další chuť do práce s interaktivní tabulí. Zvedl mi sebevědomí, že já zvládnu tvořit materiály pro děti dle svých požadavků. Vše mohu přizpůsobit tématu při práci s dětmi. Získala jsem mnoho nápadů a praktických zkušeností.

Další reference najdete zde >>

©2014 Iva Hrubá Eliášová