Sdílet na Facebooku

Spuštění programů na interaktivní tabule

Stáhněte si spoustu výukového materiálu zdarma.

 „Jíme zdravě a s chutí“.

Nový výukový program s využitím na interaktivní tabuli vytvořilo Informační centrum bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství. Program je určen převážně žákům a pedagogům 1. stupně základních škol

Program je rozdělen obsahově na samostatné moduly tak, aby byl v praxi co nejlépe využitelný dle aktuálních potřeb vyučujících. Interaktivní cvičení v jednotlivých modulech doplňují činnosti pracovního sešitu pro děti 1. stupně ZŠ „Jíme zdravě a s chutí“, který rovněž vydalo Informační centrum bezpečnosti potravin Ministerstva zemědělství.

 

Zdroj obrázků u tohoto článku: http://www.viscojis.cz/teens/

Registrace a stažení výukového programu do interaktivních tabulí je zdarma, včetně pravidelné aktualizace pro registrované uživatele.

 

Program stáhnete na uvedeném odkazu kde rovněž naleznete podrobnější informace k novému produktu: http://www.bezpecnostpotravin.cz/Registrace.aspx

 

UPOZORNĚNÍ:

Současná verze výukového programu je ve fázi dvouměsíčního testování. Z tohoto důvodu Vás žádáme o zaslání případných připomínek, návrhů a doplnění na emailovou adresu icbp.interaktiv@mze.cz.  

Rádi byste dostávali novinky z interaktivka.cz? Zaregistrujte se zde:

Vaše jméno: Váš @ e-mail:

 

 

19. 5. 2016 Ivana Hrubá Eliášová

©2014 Iva Hrubá Eliášová